Pielęgniarki

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów zatrudni :

PIELĘGNIARKI

do pracy w przychodniach na terenie Ursynowa.


Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe (licencjat lub magister pielęgniarstwa).
    • Czynne prawo wykonywania zawodu.
    • Ukończone kursy i/lub specjalizacje (ewentualnie w trakcie nauki):
            ▪ kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego,
            ▪ kurs specjalistyczny w zakresie szczepień ochronnych,
            ▪ kurs specjalistyczny w zakresie wykonywania i interpretacji zapisu EKG.
    • Umiejętność obsługi komputera.
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Rzetelność, sumienność i uczciwość, wysoka kultura osobista
    • Doświadczenie zawodowe mile widziane

Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze.
    • Wybór formy zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt, zlecenie).
    • Praca od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 10 czerwca 2022  r. (kontakt tel.: 725 705 905)

 

 

Administratorem Danych Osobowych jest  Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów. z siedzibą w Warszawie (02-786)  przy ul. Zamiany 13.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych numer tel. 512 851 548

(adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).              

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów. z siedzibą w Warszawie (02-786)  ul. Zamiany 13 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów. z siedzibą w Warszawie (02-786)  ul. Zamiany 13 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.